برترین مپ های حفظ منابع تان هال ۱۱

0
2151

سری جدید برترین مپ های حفظ منابع تان هال ۱۱

با سلام خدمت همراهان ایران فور اور

خوب دوستان بعد از اومدن تان هال ۱۱ در آپدیت جدید خیلی از پلیر به دنبال مپ هایی هستند که دربرابر حملات و حفظ منابع مقاومت بیشتری رو داشته باشند که پیشنهاد میکنیم از برترین مپ های حفظ منابع تان هال ۱۱ که به تازگی منتشر شده دیدن کنید.

برترین مپ های حفظ منابع تان هال 11
مپ اول
کانال تلگرام ایران فور اور

توضیحاتی کوتاه در مورد با این مجموعه : 

خب دوستان میبینید هر نقشه ای بلاخره با یک استراتژی ۳ ستاره خواهد شد پس اگر حریف شما یک اتک زن ماهر است // مشکل از مپ شما نیست بلکه مشکل از شانس شماست که یک اتک زن ماهر روبروتون قرار گرفته باشه.

مپ ها به چند دسته تقسیم میشوند :

۱- فارمینگ : این مپ بهترین مدل برای حفاظت از منابع می باشد و برای بازیکنانی که در لول های پایین تر از ۱۰۰ هستند، این نوع مپ پیشنهاد می شود. در این نوع مپ، تاون هال بیرون گذاشته شده و در عوض منابع در قلب مپ قرار می گیرند. با این روش، منابع شما در یک حمله، کمترین آسیب را خواهند دید. (بعد از آپدیت دسامبر ۲۰۱۵ به کل منقضی شد و دیگر مورد استفاده  قرار نخواهند گرفت.)

۲-  مپ وار : این نوع مپ برای جنگ قبیله ای یا همان کلن وار به کار می رود.

۳-  تروفی، دفنس یا دفاعی : برخلاف مپ فارمینگ؛ در این مدل تاون هال در مرکز مپ قرار می گیرد. این مدل برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند در یک حمله، کاپ زیادی را از دست بدهند، بنابراین در این روش به حفاظت منابع، توجه زیادی نمی شود.

۴- هیبرید یا هایبرید : همانگونه که از نام آن پیداست، این مدل ترکیبی از فارمینگ و تروفی است. یعنی در عین حال که به حفاظت منابع توجه می شود، برای عدم از دست رفتن کاپ ها هم تلاش می شود.

امیدوارم که این مطلب تونسته باشه رضایت شمارو جلب کنه و حتما نتایج استفاده از این مپ هارو به ما اطلاع بدید … همچنین برای اطلاع سریع از جدید ترین اخبار بازی کلش اف کلنز میتونید در کانال تلگرام ما عضو بشید و از ما حمایت کنید.

موفق و پیروز باشید.

برترین مپ های حفظ منابع تان هال ۱۱

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید