جدیدترین مپ های کلش ۲۰۱۷ تان ۸ تا ۱۱

0
16315

جدیدترین مپ های کلش ۲۰۱۷ تان ۸ تا ۱۱

باسلام خدمت همراهان ایران فور اور امروز در این پست قصد داریم تا شما را به اولین مجموعه مپ در سال ۲۰۱۷ با عنوان جدیدترین مپ های کلش ۲۰۱۷ از تان هال ۸ تا ۱۱ دعوت کنیم که به تازگی منتشر شده است. این مجوعه شامل بهترین مپ های وار و فارم از هر تان هال میباشد که امیدواریم مورد استفاده شما عزیران قرار گیرد.پیشنهاد میکنم حتما از مپ های کلش ۲۰۱۷ بازدید کنید.

 مپ وار و فارم تان هال ۸

مپ های کلش ۲۰۱۷- تان هال 8

 

مپ وار و حفظ منابع تان هال ۹

✅ شامل مپ های حفظ دارک ، تروفی ، وار و حفظ منابع

دانلود ربات افزایش لول کلش اف کلنز

مپ های کلش 2017 - تان هال 9

 

مپ های تان هال ۱۰ وار و حفظ منابع

✅ شامل مپ های حفظ دارک ، تروفی ، وار ( انتی ۲ استار ) و حفظ منابع

مپ های کلش ۲۰۱۷ - تان هال 10

 

مپ های وار و فارمینگ تان هال ۱۱

✅ شامل مپ های حفظ دارک ، تروفی ، وار ( انتی ۲ استار ) و حفظ منابع و آنتی لاالون

مپ های کلش ۲۰۱۷ تان هال 11

 

مپ ها به چند دسته تقسیم میشوند :

۱- فارمینگ : این مپ بهترین مدل برای حفاظت از منابع می باشد و برای بازیکنانی که در لول های پایین تر از ۱۰۰ هستند، این نوع مپ پیشنهاد می شود. در این نوع مپ، تاون هال بیرون گذاشته شده و در عوض منابع در قلب مپ قرار می گیرند. با این روش، منابع شما در یک حمله، کمترین آسیب را خواهند دید. (بعد از آپدیت دسامبر ۲۰۱۵ به کل منقضی شد و دیگر مورد استفاده  قرار نخواهند گرفت.)
۲-  تروفی، دفنس یا دفاعی: برخلاف مپ فارمینگ؛ در این مدل تاون هال در مرکز مپ قرار می گیرد. این مدل برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند در یک حمله، کاپ زیادی را از دست بدهند، بنابراین در این روش به حفاظت منابع، توجه زیادی نمی شود.
۳- هیبرید یا هایبرید: همانگونه که از نام آن پیداست، این مدل ترکیبی از فارمینگ و تروفی است. یعنی در عین حال که به حفاظت منابع توجه می شود، برای عدم از دست رفتن کاپ ها هم تلاش می شود.
۴-  مپ وار: این نوع مپ برای جنگ قبیله ای یا همان کلن وار به کار می رود.
امیدوارم که این مطلب ( جدیدترین مپ های کلش ۲۰۱۷ تان ۸ تا ۱۱ ) تونسته باشه رضایت شمارو جلب کنه و حتما نتایج استفاده از این مپ هارو به ما اطلاع بدید … همچنین برای اطلاع سریع از جدید ترین اخبار بازی کلش اف کلنز میتونید در کانال تلگرام ما عضو بشید و از ما حمایت کنید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

موفق و پیروز باشید.

جدیدترین مپ های کلش ۲۰۱۷ تان ۸ تا ۱۱

لینک کوتاه این مطلب : https://iranforever.ir/?p=3520

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید