سه ستاره کردن تان هال ۱۰

0
1838

آموزش سه ستاره کردن تان هال ۱۰| سری اول

با سلام خدمت همراهان ایران فور اور

خب دوستان واسه اتک زدن به تان هال ۱۰ استراتژیک های مختلفی وجود داره اما امروز یه ویدیو آماده کردیم که میخوایم یکی از راحت ترین و بهترین استراتژیکی که برای سه ستاره کردن تان هال ۱۰ لازم هست رو به شما دوستان آموزش بدیم که اسم این استراتژیک بالون لاوا هستش که آموزش و توضیحات کامل در همین پست میتونید مشاهده کنید.

بریم سر اصل مطلب و آموزش :
خب اولین کار اینه که مپ رو آنالیز کنیم که ببینم با چه ترکیبی سه ستاره میشه اما یه چیزی رو بگم برای سه ستاره کردن تان هال ۱۰ بیشتر از ترکیب بالون + لاوا استفاده میشه چون راحت تر اما سخت تر نسبت به ترکیب های دیگه هستش اما با تمرین کردن با این ترکیب میتونید به راحتی مپ های تان هال ۱۰ مکس رو هم سه ستاره کنید.
خب باید حداقل لول کینگ و کویین شما لول ۳۵ به بالا باشه چرا ؟ چون دلیل استفاده از این ترکیب برای خراب کردن یک یا دو ایردفنس در مپ هست و باید هیرو های شما لول بالا باشند تا بتونید مپ های تان هال ۱۰ رو سه ستاره کنید. میریم سراغ اتک زدن خوب شما وقتی مپ رو میبنید فک میکنید که باید از طرف بالا به دفنس ها اتک بزنیم چون دفنس ها نزدیک به خارج شدن مپ هستن اما خیر ما باید یکی از دفنس های پایین رو خراب کنیم چون سخت تر تخریب میشوند .از سمت چپ مپ اول باید دو والبریکر برای خراب کردن دیوار و راحتی ورود کینگ و کویین برای خراب کردن دفنس استفاده کنیم میبینید که به راحتی یکی از دفنس ها از بین رفته و حالا کارا ما اسون تر شده . خب در پایین مپ یک لاوا رو وارد مپ میکنم برای پرت کردن حواس ارچر تاور و برای هر کدوم از دفاعی ها سه بالون میفرستیم و لاوای دوم رو هم میفرستم از پشت بالون و لاوای سوم رو در قسمت میانی سمت راست رو میندازیم . در بالا قسمت سمت راست لاوای کستل رو خارج میکنیم و برای هر کدوم از دفنس ها چند بالون رو میفرستیم حالا میرسیم به اسپل ها دو اسپل سرعت رو در پایین مپ برای بالون های ارسال شده میفرستیم به اضافه اسپل ریچ بر روی تسلا ها و انداختن اسپل فریز بر روی تسلا و اینفرنو اول و دوم میزنیم و بقیه بالون ها رو در سمپ چپ میفرستیم که مپ به همین سادگی سه ستاره شده .
( ویدیو رو مشاهده کنید متوجه توضیحات خواهید شد )
تصویری از مپ :

۲

توضیحات و نیرو های استفاده شده در این اتک :
تعداده ستاره : ۳
درصد تخربی : ۱۰۰%
خب دوستان حداقل نیرو های شما برای سه ستاره کردن این مپ به صورت زیر میباشد :
* ۲ وال بریکر لول ۶
* ۲۸ بالون لول ۶ 
* ۳ مینیون لول ۳
* ۳ لاوا لول ۳ (به اضافه یک لاوا کستل لول ۳)
* کینگ لول ۳۵ به بالا
* کویین لول ۳۵ به بالا
* ۱ اسپل ریج لول ۵
* ۲ اسپل فریز لول ۵
* ۱ اسپل پویزن لول ۴ 
* ۴ اسپل Haste لول ۴

ویدیو آموزش سه ستاره کردن تان هال ۱۰ :

[aparat id=”xpsb4″]

موفق و پیروز باشید.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید