محاسبه ایکس پی در کلن وار بعد از آپدیت

2
1391
محاسبه ایکس پی

سیستم جدید محاسبه ایکس پی در کلن وار

باسلام خدمت همراهان ایران فور اور اگر خاطرتان باشد در پیشنمایش های آپدیت جدید پیشتر به سیستم جدید محاسبه ایکس پیدر کلن وار ها اشاره کرده بودیم. در این مطلب قصد داریم اطلاعات کامل تری در رابطه با سیستم جدید محاسبه ایکس پی در کلن وار ها در اختیارتان قرار دهیم تا زین پس برای دریافت ایکس پی بیشتر در وار نکاتی را در دستور کار خود قرار دهید.

?? وزن بیشتر کلن در وار = دریافت ایکس پی بیشتر

✅ زین پس هرچه وزن مپ هایی که در وار قرار میدهید بیشتر باشد به همان نسبت ایکس پی بیشتری دریافت خواهید کرد.

? نکته های مهم  :

⭕️ توجه داشته باشید که قرار دادن اکانت های مهندسی با وزن پایین مساوی با دریافت ایکس پی کمتراست.

✅ زین پس دریافت ایکس پی بیشتر منوط  به استار وار با نفرات بیشتر نخواهد بود.

✅ (کلن هایی که نفرات پایین وار آنها اکانت های تان هال پایین قرار میدهند ممکن است کمتر از ۲۵۰ ایکس پی  از وار ۵۰ نفری بگیرند در حالیکه یک کلن با استارت وار ۵۰ نفری آنهم  فول تان هال ۱۱ ۵۰۰ عدد ایکس پی دریافت خواهد کرد.)

مثال : یک کلن با استارت یک وار ۲۰ نفری ( همگی تان هال ۱۱)   ایکس پی بیشتری از یک کلن از وار ۵۰ نفری با تان هال ۸ و یا پایینتر خواهد گرفت. .

? تفاوت های سیستم قدیم و جدید

✅  در سیستم قدیم برای استارت وار با تعداد مشخص مقدار معینی ایکس پی محسابه شده بود

⭕️ به طور مثال :
مقدار ایکس پی یک وار ۵۰ تایی معادل ۲۳۰ عدد ایکس پی بود اما در سیستم جدید محاسبه ایکس پی با تغییر وزن مپ های داخل وار مقدار ایکس پی دریافتی تغییر خواهد کرد.

⭕️ در نتیجه : ایکس پی دریافتی از وار به کلن هایی که در مقابل هم قرار میگیرند برابر نخواهد بود.

محاسبه ایکس پی در کلن وار بعد از آپدیت مهر 95? وار های نابرابر در سیستم جدید

✅ اگر کلن شما در واری نابرابر قرار گیرد کلن ضعیف تر مقدار ایکس پی بیشتری نسبت به کلن قوی تر دریافت خواهد کرد.

به طور مثال :
شما در واری نابرابر قرارگرفته اید و کلن شما نسبت به حریفتان ضعیف تر است: نفر شماره یک کلن حریف با وزن ۱۱۰ و نفر یک شما با وزن روستای ۱۰۰ در مقابل هم قرار گرفته اند

پس مقدار ایکس پی که شما از حریف با گرفتن یک ستاره دریافت میکنید ۱۰ عدد و مقدار ایکس پی دریافتی حریف در مقبل شما ۸ عدد خواهد بود .

⭕️ نظر شخصی : توقع داشتیم سوپرسل برنامه بهتری برای مقابله با مپ های مهندسی دردستور کار قرار دهد ظاهرا با سیستم جدید قصد دارد در مقابل کلن های فیکی که با تان هال یازده وزن پایین وار استارت میکنند بایستد .

✅ اما سوال اینجاست سیستم جدید باعث نابودی کلن وار ها و سبقت گرفتن کلن های پوش نخواهد شد؟

✅ تکلیف کلن هایی که نفرات تان یازده کمتر و یا اصلا ندارند چه می شود؟

امیدوارم که این مطلب ( محاسبه ایکس پی در کلن وار بعد از آپدیت اکتبر ) تونسته باشه رضایت شمارو جلب کنه حتما در نظرسنجی این موضوع در کانال تلگرام ما شرکت کنید… همچنین برای اطلاع سریع از جدید ترین اخبار بازی کلش اف کلنز میتونید در کانال تلگرام ما عضو بشید و از ما حمایت کنید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

موفق و پیروز باشید.

محاسبه ایکس پی در کلن وار بعد از آپدیت اکتبر

لینک کوتاه این مطلب : https://iranforever.ir/?p=3032

2 دیدگاه‌ها

  1. این نقشه جدید سوپرسل هم کارساز نیست، چون اولا تادهال های پایین رو کسی توی وار نمیزاره، دوما کلن ها با یکی دوتا اکانتدقوی مهندسی و بقیه اکانتهای معمولی هم برد وار و لوت رو تضمین میکنن هم اکس پی بالایی میگیرن چون اکثر اکانتها وزن سنگینی داره و فقط یکی دوتا اکانت مهندسی هست، چینی های سوپرسل باید بیشتر اون مغز کوچیکشون رو به کار بندازن و از محبوبیت این بازی در برابر کاربران حفاظت کنن.

    • همون چینی مخ تو و امسال تورو زدن و روزی میلیارد ها تومنه در میارن،شمایی ک بکار داری میندازی خودت چرا بازی نمی‌یابی بفهمی ک چخبره

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید