قوانین سایت ایران فور اور

قوانین وبسایت ایران فور اور

کاربر گرامی: با تشکر از انتخاب سایت ایران فور اور جهت فعالیت، امیدواریم این مکان علاوه بر فراهم آوردن فضایی مناسب برای گفتگو در جهت پیشرفت، دریافت و ارتقاء اطلاعات و پاسخ به سوالات شما مفید واقع شود. اگرچه مدیران سایت توانایی ویرایش و حذف تمامی محتوای ارسال شده از جانب کاربران و در صورت لزوم اخراج آنها را دارا می باشند اما رسیدگی به این امور با توجه به حجم بالای محتوای ارسال شده در هر روز، امری بسیار زمان گیر و تا حدودی غیر ممکن است. از اینرو با توجه به موارد یاد شده از شما دوست عزیز درخواست می شود با احترام گذاشتن به قوانین به نظم و یکپارچگی هر چه بیشتر انجمن ها کمک کنید.

قوانین عمومی

در انتخاب نام کاربری خود هنگام ثبت نام دقت فرمایید. شناسه هایی که در بر گیرنده کلمات زشت، نامناسب و مشابه نام مدیران سایت باشند در اولین فرصت مسدود خواهند شد. همچنین کاربران تنها مجاز به استفاده از یک شناسه کاربری فعال می باشند، در صورت مشاهده رفتاری مغایر با این قانون تمامی شناسه های فرد خاطی مسدود خواهند شد.
با توجه به اهداف سایت، بحث و گفتگو در انجمن ها در مورد مسائل پیرامون بازی کلش اف کلنز،بازی های کامپیوتری، کامپیوتر (نرم افزار و سخت افزار)، موبایل و اینترنت مجاز است و کلیه بحث های متفرقه به صورت محدود در انجمن \”مباحث گوناگون\” دنبال خواهند شد که تنها مدیران و ناظمین انجمن ها قادر به ایجاد گفتگوی جدید در این انجمن می باشند. در صورتی که عنوانی مفید بوده و نیاز به وجود یک گفتگوی مستقل برای آن احساس می کنید با مدیران و یا ناظمین سایت تماس بگیرید.
قرار دادن تصاویر شخصیت های سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و برخی نماد ها در آواتار، امضا، تصویر پروفایل و همچنین آپلود کردن این تصاویر در آلبوم های شخصی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده، تصویر مربوطه حذف و کاربر اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت تکرار دسترسی کاربر قطع خواهد شد.
در صورتی که نسبت به رفتار کاربران اعتراض و یا انتقادی دارید به وسیله پیام خصوصی ‌آنرا با ناظمین انجمن ها در میان بگذارید. چنانچه این اعتراض یا انتقاد شامل حال ناظمین انجمن شد موضوع را با مدیر ارشد انجمنی که ناظم در آن قسمت فعالیت می کند در میان بگذارید و در صورت داشتن گلایه از مدیران ارشد انجمن موضوع را توسط مدیران ارشد سایت پیگیری کنید. موارد مربوط به اعضاء تحریریه را نیز با دبیر تحریریه در میان بگذارید. در صورت عدم توجه به سلسه مراتب پاسخی دریافت نخواهید کرد.
انجمن پیشنهادات و انتقادات در ارتباط با عملکرد و روند کلی انجمن و سایت می باشد نه محلی برای اعتراضات و خصومت های شخصی! هرگونه پیام اعتراضی یا انتقاد آمیز که در آن نام کاربر (با هر درجه ای) به صورت مستقیم ذکر شود، بدون تذکر فوراً حذف و در صورت تکرار این عمل بدون توجه به انتقاد کاربر، دسترسی وی به مدت ۱ هفته از انجمن ها قطع خواهد شد.
در صورتی که دسترسی کاربری به دلیل بی توجهی به قوانین سایت برای مدتی مشخص از انجمن ها قطع شود، کاربر خاطی در مدت تحریم حق ایجاد شناسه جدید را نخواهد داشت. اگر در این مدت کاربر اقدام به عضویت مجدد در سایت نماید در صورت مشاهده دسترسی تمامی شناسه های آن کاربر به صورت دائم قطع خواهد شد. کاربر تنها در صورتی می تواند اقدام به عضویت مجدد نماید که شناسه او به صورت دائم مسدود شده باشد.
مسئولیت کلیه محتوای (پیام، تصویر، فایل ضمیمه) ارسال شده در انجمن بر عهده کاربر ارسال کننده بوده و سایت در قبال صحت و سلامت این محتوای ارسال شده هیچ مسئولیتی نمی پذیرد.
منازعات و مشکلات شخصی خود را خارج از انجمن ها حل کنید. ایران فور وار اجازه مطرح کردن اتهامات درست یا نادرستی که مستقیماً نام افراد یا شرکت ها را تحت تاثیر قرار می دهد، (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) را نمی دهد.
صندوق پیام های خصوصی محلی کاملاً شخصی بوده و هیچگونه نظارتی برروی آن اعمال نمی شود و مدیران نیز توانایی بررسی کردن این قسمت را ندارند، اما در صورت گزارش سایر کاربران مبنی بر سوء استفاده از این قسمت و ارسال هر گونه پیام های دسته جمعی که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران شود ابتدا به شخص خاطی تذکر و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت ۱ ماه قطع خواهد شد.
کاربران در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از قوانین در پست های ارسال شده، در صورت تمایل با فشردن کلید \”آگاه کردن مدیریت از تخلف\” که در تمامی پست های ارسالی موجود است می توانند مدیران و ناظمین آن انجمن را برای رسیدگی به موضوع آگاه سازند. توجه داشته باشید که تذکر و یادآوری قوانین فقط بر عهده مدیران است، بنابراین از کاربران عزیز تقاضا می کنیم از ارسال مواردی مانند: این تاپیک تکراری است، این جاش اینجا نیست، تاپیک چرا قفل نشده، مدیران سریعتر تاپیک رو قفل کنند و … جداً خودداری کنند. در صورت مشاهده این موارد فقط از \”آگاه کردن مدیریت از تخلف\” استفاده کنید، در صورت مشاهده پیام های مدیریتی از کاربران، پیام فوراً حذف خواهد شد.
بحث در مورد راه های عبور از فـیـلـتـر، نرم افزارهای فـیـلـتـرشکن و مسائل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. در صورت مشاهده، نوشته مربوطه حذف و با کاربر خاطی برخورد لازم خواهد شد.
– حق حذف یا انتقال یک نوشته یا گفتگو، بدون دلیل و اطلاع قبلی برای مدیران ایران فور اور محفوظ است، که البته در صورت تمایل می توانند در آن مورد توضیح یا اخطار لازم را بدهند.

قوانین ارسال مطلب

زبان نوشتاری سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی است و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی نوشته های خود را ارسال نمایند. نوشتن مطالب به صورت فینگلیش و یا سایر زبان های رایج در چت و … در سایت ممنوع است. اما استفاده کردن از لغات انگلیسی و ذکر متن یا جملات انگلیسی جهت توضیح و یا درک بهتر مطلب (البته با نگارش صحیح) ایرادی ندارد. چنانچه کاربر از اعضا جدید باشد ابتدا تذکری در رابطه با رعایت قوانین نوشتاری دریافت می کند. در صورت تکرار این عمل اخطار دریافت کرده و عدم توجه به اخطار منجر به قطع دسترسی وی به مدت ۲ هفته خواهد شد.
به منظور جلوگیری از ارسال گفتگو ها و نوشته های تکراری، ابتدا مطلب مورد نظر خود را در انجمن ها جستجو کنید. همچنین هنگام ارسال پست جدید در انجمن ها توجه داشته باشید که فقط در ارتباط با موضوع اصلی آن گفتگو، مطلب خود را ارسال کنید. پیام های تکراری و آن دسته از مطالبی که ارتباطی با موضوع اصلی گفتگو ندارند به محض مشاهده و بدون آگاه سازی نویسنده آن حذف می شوند و شخص خاطی اخطاری به جهت ارسال اسپم دریافت می کند. در صورت تکرار این عمل از سوی کاربر، دسترسی وی به مدت ۲ هفته قطع خواهد شد. ادامه این روند پس از پایان محرومیت موجب قطع دائم دسترسی به انجمن خواهد گردید.
کاربران هنگام ارسال پیام در بخش های سایت که شامل: انجمن ها، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها، بلاگ های شخصی، نظرات و … می شود می بایست از کلمات و جملات مناسب استفاده کنند. در صورت مشاهده کلمات زشت و رکیک و توهین آمیز بدون تذکر دسترسی فرد خاطی از انجمن ها به مدت ۱ ماه و یا به صورت دائمی قطع خواهد شد.
ارسال مطالب مرتبط با دین، سیاست، مذهب، مقدسات و مسائل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) و موضوعات غیر اخلاقی در انجمن ها، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و در صورت مشاهده مطلب فوراً حذف و دسترسی شخص خاطی قطع خواهد شد.
هنگام ارسال پیام، درصورتی که قصد بیان و یا پاسخ دادن به چند مطلب را دارید، در صورتی که مطالب به یکدیگر مرتبط باشند آنها را در یک پست ارسال کنید و از ارسال پیام های پشت سر هم خودداری کنید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال با مطلب مرتبط جدیدی رو به رو شدید، پیام خود را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید. اما اگر مدتی از زمان ارسال پیام گذشته و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.
استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت ۳ روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.
سیستم اعتبار انجمن به منظور مشخص شدن کیفیت کاری نوشته های کاربران است، نه صرفاً امکانی برای بالا بردن درجات کاربر. درخواست یا تشویق دیگر کاربران برای دادن اعتبار به هر نحوی غیر مجاز بوده و در صورت مشاهده نوشته هایی که در آنها شخص اقدام به درخواست اعتبار نماید، ابتدا تذکری به کاربر داده شده و در صورت تکرار مجدد اخطاری دریافت خواهد کرد. ادامه این روند موجب قطع دسترسی شخص خواهد شد.

قوانین امضا

حداکثر سایز مجاز تصاویر مورد استفاده در امضا ۵۵۰ پیکسل (طول) در ۱۲۵ پیکسل (عرض) است.
قرار دادن حداکثر یک تصویر در امضا با رعایت قانون شماره یک مجاز است.
حداکثر حجم تصویر مورد استفاده در امضا ۶۰ کیلوبایت است.
حداکثر تعداد خطوط به کار رفته در امضا ۵ خط می باشد و بیش از آن مجاز نیست.
برای استفاده کردن از تصویر و نوشته به طور همزمان ۱ تصویر و سه خط مجاز است.
کاربرانی که از ثبت نام آنها کمتر از بیست روز گذشته و همچنین تعداد پست های ارسالی آنها به عدد ۱۰ نرسیده باشد توانایی درج امضا را نخواهند داشت.
تبلیغات، قرار دادن تصاویر و مطالب سیاسی، مذهبی، غیر اخلاقی و قرار دادن هرگونه لینک در ارتباط با موضوع های ذکر شده در امضا و همچنین رعایت نکردن قوانین امضا ممنوع بوده و در صورت مشاهده، امضا بدون گزارش به کاربر حذف و در صورت تکرار دسترسی کاربر به مدت ۲ هفته قطع خواهد شد.
استفاده از آواتار های مدیران و ناظمین انجمن ممنوع بوده و در صورت مشاهده، تصویر فوراً حذف خواهد شد.

قوانین تبلیغات

ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت ۱ ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
اگر پاسخگویی به سوال کاربر به گونه ای باشد که مربوط به سایت‌ ها یا محصولات تجاری شود می بایست فقط در همان زمینه پاسخ داده شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری گردد. همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

قوانین کپی رایت

در صورتی که مایل به کپی کردن مطلبی از سایتی دیگر (فارسی یا غیر فارسی) می‌ باشید، حتماً منبع دقیق آنرا به صورت لینک ذکر کنید. همچنین در صورت امکان، نام نویسنده اصلی را نیز در انتهای مطلب بیاورید. به محض مشاهده مطالب بدون منبع، ابتدا به شخص تذکر داده می شود در صورت ادامه این روند به صورت پیاپی از سوی کاربر و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر بدون تذکر مجدد به مدت ۳ هفته قطع خواهد شد.
کپی کردن اخبار و مقالات در ارتباط با بازی های کامپیوتری و کنسول ها از سایت ها/بلاگ های فارسی زبان، چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع ممنوع است و به محض مشاهده مطالب بدون ذکر هیچ دلیلی حذف خواهند شد.
کلیه مطالب نوشته شده در سایت ایران فور اور دارای حق کپی رایت بوده و در صورت گزارش کپی کردن مطالب این سایت در سایت ها/بلاگ های دیگر بدون ذکر لینک دقیق سایت، اقدامات قانونی لازم صورت خواهد گرفت.

مدیریت ایران فور اور

[contact-form-7 id=”2554″ title=”فرم تماس”]