قوانین و مقررات ثبت آگهی

بسم الله الرحمن الرحیم

قوانین و مقررات ثبت آگهی

۱) ثبت آگهی فروش اکانت کلش آف کلنز در کانال تلگرام و سایت ایران فور اور ، به منزله ی قبول کردن قوانین سایت ایران فور اور است .
۲) ایران فوراور میتواند در صورت لزوم در پایان هر ماه قوانین را تغییر یا به آن بیفزاید .
۳) برخی از قوانین مربوط به قبل از ثبت آگهی و برخی مربوط به بازه زمانی است که آگهی شما در سایت درج شده است .
۴) برای ثبت آگهی ، میبایست فرم زیر ( نرم افزار کلش فور اور ) را کامل و دقیق پر کرده و ثبت کنید .
۵) آگهی شما به صورت همزمان در سایت و کانال تلگرام سایت درج میشود (برای ورود به کانال سایت ، روی دکمه آبی رنگ انتهای پست کلیک کنید . )
۶) درج آگهی شما در ۴ مرحله صورت میگیرد ، ۱» درج مشخصات اکانت ۲» نمایش خلاصه مشخصات و فاکتور ۳» پرداخت هزینه درج آگهی ۴» نمایش رسید پرداخت و ثبت آگهی شما بر روی سایت و کانال تلگرام
۷) هزینه درج آگهی مبلغ ۱۰۰۰۰ تومان است که به صورت آنلاین پرداخت میشود و قابل پرداخت با هر نوع کارت عضو شبکه شتاب است .
۸) این مبلغ بابت جلوگیری از درج آگهی های تقلبی دریافت میشود ، هنگام پرداخت ، آی پی و شماره تراکنش بانکی ، در سایت ثبت و نگهداری میشود .
۹) پس از ثبت اطلاعات آگهی ، به طور خودکار به صفحه ی درگاه پرداخت مطمئن زرین پال و یک از بانک های ملت ، سامان و یا پارسیان منتقل می شوید و پس از واریز مبلغ ، در همان لحظه آگهی شما روی سایت و کانال تلگرام مجموعه ایران فور اور قرار میگیرد .
۱۰) آگهی شما تنها در صورتی در سایت و کانال تلگرام  ثبت می شود که هر ۴ مرحله را به طور کامل طی کنید ، در صورت درج آگهی و تکمیل نکردن مراحل پراخت ، اگهی شما به صورت خودکار از روی سایت حذف می شود .
۱۱) برای ثبت آگهی ، دست کم ۲ اسکرین شات (تصویر از اکانت کلش) و حداکثر ۴ اسکرین شات لازم است . بهتر است حجم هرکدام از این اسکرین شات ها ، کمتر از ۳۰۰kb باشد .
۱۲) آگهی شما تا لحظه ی به فروش رفتن اکانتتان از روی سایت حذف نمی شود .
۱۳) شماره تماس و ایمیل شما فقط برای مسئولین وساطت سایت قابل نمایش است ، شماره موبایل شما راه ارتباطیِ مسئولین وساطت ما با شماست و هیچ استفاده ی دیگری از آن نمیشود .
۱۴) بلافاصله بعد از اینکه مشتری ای برای اکانت شما مبلغی واریز کند ، مسئولین وساطت با شما تماس خواهند گرفت ، همچنین میتوانید با مسئولین سایت در ارتباط باشید و وضعیت آگهی خود را جویا باشید .

مدیر سایت و کانال تلگراممسئول ارشد وساطت

۱۵) در صورتی که اکانت شما بیش از ۱ هفته بر روی کانال و سایت بماند و فروش نرود ، میتوانید درخواست ویرایش قیمت یا ویرایش اطلاعات آگهی را با مدیر سایت مطرح کنید (هیچ هزینه ای ندارد)
۱۶) بعد از اینکه مشتری ای برای خرید اکانتِ شما مبلغی واریز کرد ، اکانت به صورت کامل از شما تحویل گرفته میشود و در صورت صحت اکانت , link device نبودن ، مبلغ به طور کامل و یکجا به حساب شما واریز میشود .
۱۷ ) دقت داشته باشید ، تست کردن اکانت شما بعد از واریز مبلغ از سمت خریدار است و برای ثبت آگهی ، نیازی به تست اکانت و … نیست .
۱۸ ) در صورت عدم تایید اکانت شما توسط مسئولین وساطت سایت ، مبلغی که خریدار برای اکانت شما واریز کرده مرجوع و آگهی شما از روی سایت حذف میگردد .
۱۹ ) تنها راه ارتباطی سایت با شما کانال تلگرام سایت و تنها راه ارتباط شما با سایت شماره مدیر سایت و مسئول وساطت هست .
۲۰ ) تعیین قیمت اکانت ، توسط خود شما انجام میگیرد . سعی کنید قیمتی معقول و متناسب با قدرت اکانت خودتان تعیین کنید . همچنین میتوانید قیمت سایر اگهی های هم رده ی خود را در قسمت خرید اکانت مشاهده کنید .

برای عضویت در صفحات اجتماعی وبسایت بروی دکمه های زیر کلیک کنید


عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام