مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9

2
1930

مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9

سلام امروز با چند مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9 در خدمتون هستیم .که در حفظ منابع اللخصوص دارک اکسیر کارایی بالایی داره و علتشم به خاطر وجود تسلاها و جایگیری خوب آرچر تاورا و ویز تاوراست پیشنهاد میکنم حتما توضیحات مربوط رو مطالعه کنید تا قانع بشید چرا باید از این مپ ها استفاده کنید

چرا باید از این مپ ها استفاده کنیم؟

۱- قرار گیری عالی جای تسلا ها و نقش زیاد اون ها در دفاع
۲-لایه دوم با آرچر تاور و ایردیفنس برای مبارزه با حملات هوایی
۳-بیشتر ساختمان ها توسط دیوار ها احاطه شدن و مپ آنتی برچ(بربر+آرچر)  و با برچ نمیشه بهش حمله کرد (حتی با بربر و آرچر مکس)
۴-کلن کستل در وسط قرار داره و نمیش به راحتی نیرو ها رو به بیرون کشید و به خاطر شعاع (محدوده) کلن کستل نیرو ها دقیقا وسط حمله دشمن از کلن بیرون میان و برای حریف دردسر زیادی ایجاد میکنند.
۵- کینگ و کویین نیرو ها رو مجبور می کنند به سمت ویزارد تاور برن.

 عملکرد در برابر استراتژی های مختلف:
۱-Barch and BAM : این مپ در برابر این دو استراتژی عملکرد عالی داره. به کمک ویزارد تاور ها، مورتار ها در مرکز، ساختمان های زیاد پشت دیوار و … به هیچ وجه من الوجوه حتی با والبریکر هم نمیشه به مرکز این بیس دسترسی داشت.

۲-جایینت + سایر نیرو ها: این استراتژی های قدیمی هیچ شانس در برابر این بیس ندارند.

۳-دراگون، لاوالونیون و لونیون: این بیس در برابر دراگون و بالن مقاومت خوبی داره. زیرا ایردیفنس ها، آرچر تاور ها و ویزارد تاور ها در لایه دوم و x-bow و تله های هوایی،  همگی دست بر دست هم دادن تا هیچ جای شانسی به حنلات هوایی دربرابر این بیس ندن. به سختی میشه با حمله هوایی یک ستاره از این مپ گرفت.

دانلود ربات افزایش لول کلش اف کلنز

۴-هوگ: هوگ ها در برابر دو جاینت بمب هیچ شانسی ندارند. با این مپ برای همیشه از شر هوگ ها راحت شید.
۵-GoWiPe, HoLoWiWi و GoWiWi: به سختی میشه با این استراتژی های گرون قیمیت این مپ رو یک ستاره زد ولی این بیس عملکرد نسبتا مطلوبی رو در برابر این استراتژی ها نشون داده.

مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9

مپ ها به چند دسته تقسیم میشوند :

۱- فارمینگ : این مپ بهترین مدل برای حفاظت از منابع می باشد و برای بازیکنانی که در لول های پایین تر از ۱۰۰ هستند، این نوع مپ پیشنهاد می شود. در این نوع مپ، تاون هال بیرون گذاشته شده و در عوض منابع در قلب مپ قرار می گیرند. با این روش، منابع شما در یک حمله، کمترین آسیب را خواهند دید. (بعد از آپدیت دسامبر ۲۰۱۵ به کل منقضی شد و دیگر مورد استفاده  قرار نخواهند گرفت.)

۲-  مپ وار : این نوع مپ برای جنگ قبیله ای یا همان کلن وار به کار می رود.

۳–  تروفی ، دفنس یا دفاعی : برخلاف مپ فارمینگ؛ در این مدل تاون هال در مرکز مپ قرار می گیرد. این مدل برای افرادی توصیه می شود که نمی خواهند در یک حمله، کاپ زیادی را از دست بدهند، بنابراین در این روش به حفاظت منابع، توجه زیادی نمی شود.

۴- هیبرید یا هایبرید : همانگونه که از نام آن پیداست، این مدل ترکیبی از فارمینگ و تروفی است. یعنی در عین حال که به حفاظت منابع توجه می شود، برای عدم از دست رفتن کاپ ها هم تلاش می شود.

✅ امیدوارم که این مطلب ( مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9 ) تونسته باشه رضایت شمارو جلب کنه و حتما نتایج استفاده از این مپ هارو به ما اطلاع بدید … همچنین برای اطلاع سریع از جدید ترین اخبار بازی کلش اف کلنز میتونید در کانال تلگرام ما عضو بشید و از ما حمایت کنید.

موفق و پیروز باشید.

مپ های حفظ منابع (فارمینگ) Town Hall 9

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید