کلن اررو ARROW اولین کلن لول ۱۶ جهان در کلش

5
4015
اررو اولین کلن لول 16 جهان در کلش اف کلنز

خداحافظی کلن اررو ARROW اولین کلن لول ۱۶ جهان

با سلام خدمت همراهان ایران فوراور خداحافظی کلن اررو ARROW

کمترکسی هست که کلش اف کلنز بازی کند و نام پرافتخار کلن اررو ARROW رکوردارترین کلن

ایرانی را نشینده باشد. کلنی که در مسیر پرک آپ جهانی همیشه پرچم دار کشور عزیزمون ایران بوده است این مطلب به معرفی مفصل کلن اررو ARROW پرافتخارترین کلن ایرانی در مسیر پرک آپ میپردازد. خواندن این مطلب خالی از لطف نیست.

کلن اررو ARROW? افتخارات کلن اررو ARROW

از نمونه افتخارات کلن اررو میتوان به نکات زیر اشاره کرد

✅ دومین کلن لول ۱۰ ایران

✅ اولین کلن لول ۱۱ ایران

✅ اولین کلن لول ۱۲ ایران

✅ اولین کلن لول ۱۳ ایران

✅ دومین کلن لول ۱۴ ایران

✅ اولین کلن لول ۱۵ ایران و دومین کلن در جهان

? ⚜️ اولین کلن لول ۱۶ ایران و جهان ⚜️ ?

✅ اینها بخشی از افتخارات این کلن خوب ایرانیست. از دیگر اقدامات این کلن میتوان به معرفی سبک جدیدی از اتک وار به نام اتک مانستری اشار کرد که همزمان و بیش از ۴۰ پلیر به مپ های کلن حریف حمله میکنند. ویدئویی در اواسط همین پست از این سبک اتک به نمایش گذاشته شده است. معرفی استراتژی معروف بولر ویچ و آموزش چندین استراتژی متفاوت اتک از دیگر اقدامات این کلن به شمار میرود.

 

ویدیئو اتک به سبک مانستری اررو

 

? بعد از این افتخارات و کسب مقام اولین پرک ۱۶ جهان علی حکم AliHkm لیدر اررو متنی به شرح ذیل منتشر کرد :

خداحفظی کلن اررو ARROW از رقابت پرک آپ جهانی

? خداحافظی شیرین در اوج ، از رقابت دشوار پرک آپ جهانی و کشوری❗️

✅ خب قبل از هرچیزی ، این پست به اختصار در قالب جملات و سطرهایی هرچه کوتاه تر ، بیان کننده ارزش ها ، واقعیات ، سختی ها و شیرینی های پرک آپ و آنچه که در تمام طول این دوره رقابت تنگاتنگ و حساس بر بازی ما گذشت از زبان خودم محسن مانستر ( سازنده و لیدر سابق اررو ) و همچنین از زبان علی حکم ( لیدر حاضر اررو ) نوشته شده و شاید سرلوحه کار خیلی از لیدر های عزیز قرار بگیره ?

محسن مانستر لیدر کلن اررو❣️محسن مانستر ( Mohsen_Monster ) : لیدر سابق اررو

?من از بدو ورودم به دنیای بازی کلش آف کلنز تحت لیدری هیچ شخصی نبودم و از همون ابتدا بدون هیچ تجربه و شناختی ، همراه با پسرعمه هام و داداشم کلن اررو رو تاسیس کردم… همانطور که میدونین ، زمانیکه آپدیت سطح بندی کلن ها به کلش آف کلنز اضافه شد ، کلن اررو وار خودش رو ۵۰ تایی استارت میکرد و کلن تقریبا خانوادگی بود ، کلا ۲۰ نفر بودیم که وار ۵۰ تایی استارت میکردیم و وار هارو یکی پس از دیگری میبردیم ?

✅ کانال تلگرام و…  نبود و برای جذب بازیکن مجبور بودیم مثل خیلی از کلنای حال حاضر از چت گلوبال استفاده کنیم ? از همون سطح صفر کلن ، مسئولیت تمام استراتژی های وار زدن ، فارمینگ ، شیوه های استارت وار ، ترکیب سطح وار و چینش مپ ها ، آموزش های ابتدایی و ترفند های اکتسابی خودم رو ، بدون هیچ تقلیدی از شخص یا کلنی و کاملا مستقل از هر کلنی ، رو دوش من بود و آنچه که یاد میگرفتم رو به اعضای کلنم منتقل میکردم… ??

? استارت آپ اررو

✅ از همون ابتدای امر ، بصورت ناخواسته وارد رقابت جنجالی پرک آپ شدیم

بطوری که همیشه جزو ۲ کلن برتر پرک آپ ایران بودیم؛ کلن بعد از پرک ۸ ، درست زمانیکه اقدام به جذب پلیر از طریق سردر کلن و نرم افزار لاین کردم که بعد از اون با ورود پلیرهای جدید و تقسیم شدن وظایف و همچنین روی کار اومدن کانال های تلگرامی ، دوران اوج و طلایی اررو نیز شروع شد… ?

?در پرک ۹ ،بازیکنان خیلی قوی تری به ما ملحق شدن که ازون افراد میشه به علی حکم ( لیدر حاضر اررو ) که مثل برادر خودم هستش اشاره کنم ? بازیکنی ارزشمند و باتجربه که بصورت جدی تری بازی رو با کار تیمی قویتری شروع کردیم ???

❣️علی حکم ( ALiHkm ) : لیدر فعلی اررو

( #AliHkm _ اِچ کا اِم درستشه ?

ولى اولین روز تو اررو به این اسم صدام کردن و به عشقه بچه هاش و کلن شدم حکم ) :

? زیبا ترین خاطره من از اررو ویدیوی زیره که پیشنهاد میکنم حتما ببینید و به نتیجه و زمان وار دقت کنید . این اتک ها یه حس خوبی به ادم میده ?

?از پرک ٩ به بعد رقابت پرک آپ بین ٢ رقیب ایرانى در ایران تنگاتنگ شد و ما در ٢ لول با زحمت اعضاى کلن با استارت وار هاى بى وقفه، علی رقم مشکلات و حواشى که کلن رقیب براى اول ماندن در ایران براى ما ایجاد کرد در پرک ١١ در ایران اولین شدیم.

?اتفاقی ناگوار برای کلن اررو ARROW

روزهاى ابتدایى من در تیم رهبرى اررو اعلام کردم که اررو مى بایست جایگاهى جهانى در رقابت پرک آپ کسب کنه

هدف همه تیم همین شد و در پایان هر پرک به پله هاى بالاترى صعود مى کردیم

تا در پرک ١١ کلن رقیب ایرانى براى اول شدن در ایران دست به دزدى کلن

و اکانت لیدرى محسن مانستر ❤️ برد

و با این عمل کلن اررو را به مدت ٨ روز از وار زدن عقب انداخت (۴ وار معادل با ٩٢٠ ایکس پى ) با ترفند هاى گوناگون و کمک کثیرى از کلشرهاى ایرانى که نشان دادند در حمایت از حق ، همبستگى فوق العاده اى دارند موفق به پس گرفتن کلن شدیم و به ادامه مسیر پرداختیم و باز با این حال اررو در ایران اولین کلن لول ١٢ شد و تنها در رقابت بین المللى به لطف تعدادى ایرانى چند پله سقوط کرد ?

ویدیئو پرک آپ ۴ لول اخیر کلن اررو ARROW

?بن شدن اکانت های کلن اررو ARROW

✅  با ادامه مسیر در پرک ١٢ دچار مشکل بزرگ بن شدن اکانت ها ( از جمله لیدر اررو محسن )

که گریبان خیلى از کلن ها را گرفت، شدیم.از اون روز لیدرى من،( على حکم ) آغاز شد و کلن را به حال خود رها نکردم چون هدف همچنان پا بر جا بود اما سختیه نبودن دوستان قدیمى به دلیل بن ، خیلى سخت و غیر قابل تحمل بود، کلن را که ٢٠ نفر در آن باقى مانده بود با اکانت هاى بِرنر (جدید و تاونهال ٣) و برخى اکانت ها از دیگر کلن ها مخصوصاً کلن هاى فمیلى ❤️ پر کردم و سعى به برگرداندن بچه هاى کلن کردم که ۶نفر، محسن،حامد،مازیار،سحر،حمید و بهنام ❤️ برگشتند و در ادامه راه کلن را یارى کردند و باز با این حال در ایران اول شدیم و در گلوبال نیز چند پله صعود کردیم ?

? گامی بلند به سوی پرک آپ جهانی

در پرک ١٣ بازى آپدیتى داد که ایکس پى بر اساس وزن اکانت ها تعیین مى شد

و همانطور که شاهد هستید در حال حاضر اررو تبدیل به یک کلن فول تاون هال ١١ شد تا براى کسب ایکس پى و اول شدن در جهان؛ پرک ١۴ پرکى سخت براى اررو بود چرا که اررو تنها و بدون حمایت از کلش ایران بود و خیلى از دوستان که داخل کلن بودند شرایط راه پرک آپ را قبول نکردند و ترجیح دادند با اکانت هاى مهندسى و غیر تاونهال ١١ خود کلش را ادامه بدهند و اررو را ترک کنند و بعضى از این دوستان کمر به تخریب کلنى که خودشان بناى آنرا محکم کرده بودند بستند و در پایان پرک ١۴ اررو در ایران دوم شد ولى باز در سطح جهانى صعود کرد.

در پرک ١۴ تا ١۵ ، اررو کاملاً تبدیل به یک کلن ماکس شد

افرادى مثل من، مازیار اکانت مهندسى خود را با راش کردن خراب کردیم و

محسن،حمید صفا،سحر،احمد هانتر و بهنام ❤️ اکانت هاى تاونهال ١١ خریدند؛ براى اینکه در کلن با ٣ شدن بیس هامون باعث سختى کار بقیه افراد کلن نشویم و اکانت هاى خود را فداى کلن و هدف بالا بردن پرچم ایران در جهان با اول شدن کردیم. در پرک ١۴ محمدیزدی ❤️ برای کلن سنگ تموم گذاشت و با روحیه دادن به تیم اررو به هر شکل ممکن مادی و معنوی باعث شد این مسیر سخت رو آسان تر طی کنیم.

خیز برای اولین کلن لول ۱۵ جهان

اررو با زحمت و سختىِ تغییر روییه کلن از وارهاى میکس به وارهاى ماکس در جهان

با اختلاف تنها ۶ ساعت جایگاه دوم را کسب کرد.حال که در حال تایپ کردن این متن هستم تنها ٢ ساعت با هدفم و هدف همه اررویى ها که اول شدن اررو در جهان، یک کلن ایرانى نه کره اى و چینى است فاصله داریم، این افتخار در این بازى براى تمام کلشر هاى ایرانیست چه کسانى که در اررو تنها یک وار زدند و کسانى که خارج از کلن اررو بازى مى کنند و همه امروز را به یاد خواهند آورد و با سربلندى خواهند گفت که یک کلن ایرانى اولین لول ١۶ جهان شد و و با تمام مشکلاتى که براش ایجاد شد و رقباى خارجى آن مشکلات را نداشتند همه ى آن ها را کنار زد.

ویدیئو اسنیفی یوتیوپر معروف برای پرک اپ لول ۱۵ کلن اررو

 

خداحافظ قهرمان ?

اررو اوولین کلن لول 16 جهان در کلش اف کلنز

اررو ، امروز پس از رسیدن به لول ١۶ رسماً از رقابت پرک آپ خداحافظى مى کند

و تنها مى توانم این را اضافه کنم که هر شروعى یک پایانى دارد.

متن طولانیست اما خلاصه کردن ٢/۵ سال در یک متن غیر ممکن است و خیلى از سختى ها، تلخى ها، شیرینى هاى این دوران نیز همچنان ناگفته و میان اعضاى اررو به عنوان خاطرات باقى مى ماند ?

پایان… ?

کانال تلگرام کلن پر افتخار اررو ( کلیک کنید)

ویدیئو  پرک اپ لول ۱۶ کلن اررو ARROW

 

? اگر بگوییم کاری که اروو در کلش ایران کرد کاری بزرگ و بی نظیر بود اجهاف نکرده ایم زیرا همه میدانیم مدیریت و استارت وار ۵۰ تایی با ۵۰ تان هال یازده مکس کار کوچکی نیست و تنها صبوری و همبستگی و همدلی و از همه مهمتر روحیه کار گروهی را میطلب که لیدر سابق و فعلی اررو ودیگر مقامداران و اعضای کلن به خوبی از پس مشگلات و پیچ و خم این مسیر گذشتند تا نام ایران باز هم در بلندایی بدرخشد.

?در صفحات اجتماعی ما عضو بشید تا سریعتر از اخبار و اطلاعات بازی کلش اف کلنز خبر دار بشید.

عضویت در کانال تلگرام عضویت در پیج اینستاگرام

 موفق و پیروز باشید.

کلن اررو ARROW اولین کلن لول ۱۶ جهان در کلش

لینک کوتاه این مطلب : https://iranforever.ir/?p=3836

5 دیدگاه‌ها

 1. باسلام.اشتباهی دستم خورد رهبری قبیله رو دادم بکسی دیگه.الان اونم نمیده.وبیرونم کرده.قبیله لول ۱۱ هست. کمکم کنید کلنم برگردونم.خواهش میکنم.۰۹۰۳۷۴۴۷۳۰۹

 2. سلام
  ولی واقعا دم همشون گرم خیلی خوب بالا اومدن
  الانم فعالیت میکنن و کلنشون لول نوزده
  هرشروعی پایانی داره درست اما وقتی به قدرت برسی و یهو بخوری زمین
  خیلی حسه تلخی به ادم میده
  ایران از همه جهت قویه حتی تو این بازی که حالا این یه نمونه هست
  پیروز و سربلند باشید…

 3. سلام متاسفم که دیگه کلنتون نیست اما الان کلن I.R.A.N کلن اول ایران هست اگه میشه یک مطل هم درباره این کلن بنویسید

 4. چرا علکی میگد این کلن تو جهان اوله این کلن اول نیست اولین کلن جهان یه کلن چینی هستش لطفا علکی اطلاع ندید.

  • ماشالا به این حس وطن پرستیتون .. عنوان رو دقت کنید (( اولین کلن >>لول ۱۶ << جهان )) عزیزم نه اولین کلن جهان

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید